Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

zdrowa, prosta dieta,

wizyta 1x w miesiącu, 1x w miesiącu zmiana diety

 

W poradni wykonywana jest PROFESJONALNA ANALIZA SKŁADU CIAŁA, jako baza do dalszej dieto terapii.

Dzięki badaniu ocenia się:

* zawartość tkanki tłuszczowej

* poziom tkanki wisceralnej (brzusznej)

* % zawartość wody

* % ilość tkanki mięśniowej

* podstawową przemianę materii

* WIEK METABOLICZNY Twojego CIAŁA

 

 

Poradnia zajmuje się pomocą osobom chcącym poprawić swój stan zdrowia. W tym celu dieta często wspomaga leczenie farmakologiczne lub ma za zadanie zminimalizować odczucie dyskomfortu podczas codziennego spożywania pokarmów.  

Warto pamiętać, że racjonalne żywienie czy to podczas odchudzania, czy odpowiednia dieta w leczeniu - nie jest karą. Zazwyczaj kojarzy się ze szklanką wody i surową marchewką. Żywienie ma być przyjemnością, dawać radość. Nie musi też być pracochłonne, bo oprócz przygotowywania posiłków musimy mieć czas na mnóstwo codziennych obowiązków. Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze. A więc zdrowo i racjonalnie zbilansowany jadłospis powinien być dodatkowo smaczny i uwzględniać gusta smakowe Pacjenta.

Poradnia jest miejscem, gdzie w sposób dyskretny i profesjonalny mogą Państwo otrzymać fachową pomoc z zakresu prawidłowego żywienia zarówno osób zdrowych jak i chorych. Oferta poradni jest szeroka. Główną grupę osób stanowią Pacjenci chcący zdrowo i racjonalnie zrzucić nadmierne kilogramy unikając przy tym efektu „jo-jo”, a więc powrotu do poprzedniej sylwetki. Poradnia zajmuje się także pomocą z zakresu żywienia osób cierpiących na problemy z nadciśnieniem, wysokim cholesterolem czy zaburzeniami tarczycy. Zgaga, wzdęcia, biegunki, zaparcia – to bardzo krępujące dolegliwości, dręczące większość Pacjentów. Dzięki prawidłowo zbilansowanemu jadłospisowi  wspomniane problemy mają szansę zniknąć na zawsze.

Design by © Agencja Interaktywna TeamWorks